українська російська англійська
Схвалено Концепцію Державної програми розвитку легкового автомобілебудування України на період до 2020 року
16.01.2014 | 13:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд схвалив Концепцію Державної цільової економічної програми розвитку легкового автомобілебудування України на період до 2020 року. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв на своєму засіданні 15 січня.

«Державна цільова економічна програма розвитку легкового автомобілебудування України на період до 2020 року підвищить конкурентоспроможність вітчизняного автопрому та дозволить покривати значну частину внутрішнього ринку за рахунок автомобілів власного виробництва», - зазначив Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов.

«Головною метою Програми є створення в Україні конкурентоспроможного легкового автомобілебудування з рівнем локалізації не менш 55%», - повідомив Міністр.

Він наголосив, що документ покликаний забезпечити розвиток вітчизняного автомобілебудування, створити передумови для широкого залучення іноземних і внутрішніх інвестицій в автомобільну галузь й виробництво автокомплектуючих та заохотити інвесторів вносити до статутних фондів підприємств цієї галузі нове високотехнологічне обладнання.

«Реалізація заходів, передбачених Державною програмою розвитку легкового автомобілебудування України, дозволить покривати 70% внутрішнього ринку автомобілів за рахунок автомобілів вітчизняного виробництва, збільшити внутрішній випуск легкових автомобілів до 734,4 тис. одиниць та наростити експортний потенціал українського автопрому до 220,3 тис. автомобілів», - підкреслив Ігор Прасолов.

При цьому він наголосив, що реалізація Програми забезпечить створення майже 178,5 тис. нових робочих місць у галузі.

версія для друку