українська російська англійська
Українська делегація на чолі з Юрієм Бойком обговорить у Москві питання розвитку виробничої кооперації
16.01.2014 | 14:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

16 січня 2014 року українська урядова делегація на чолі з Віце-прем’єр-міністром України Юрієм Бойком відбула до Москви для проведення зустрічі з російською делегацією яку очолює Перший заступник Голови ВПК, Віце-прем’єр-міністра Російської Федерації Дмитра Рогозіна Іван Харченко, щодо актуальних питань співробітництва України і Росії за низкою секторальних напрямків.

Зокрема, обговорюватимуться питання виробничої кооперації та хід виконання і заходи з активізації досягнутих у грудні минулого року домовленостей, спрямованих на відновлення торговельно-економічних відносин - реалізація спільних проектів у галузі авіабудування, суднобудування, космічній промисловості, а також інфраструктурних проектів.

Нагадаємо, на необхідності активізації відновлення співробітництва у секторальних напрямах наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром  Юрієм Бойком 15 січня 2014 р.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Уряду 9 січня 2014 р. акцентував на необхідності вже з лютого поточного року запустити на повну потужність програми промислової кооперації з Росією. Прем’єр-міністр також надав доручення щодо створення Групи високого рівня з питань реалізації українсько-російських домовленостей під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка.

 

версія для друку