українська російська англійська
У 2014 році продовжать роботу із забезпечення регіонів містобудівною документацією
16.01.2014 | 16:53
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул поставив завдання активізувати в цьому році роботу із забезпечення регіонів містобудівною документацією. Він констатував, що в минулому році були розроблені та затверджені генеральні плани всіх обласних центрів. Проведена актуалізація генеральних планів для понад тисячі ста міст.

«Наразі потребують оновлення застарілі генеральні плани ще 201-го міста. Необхідно завершити цю роботу в поточному році», - наголосив Олександр Вілкул.

Він також зазначив, що протягом минулого року розроблено та затверджено схеми планування територій 7-ми областей. Це Вінницька, Закарпатська, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська та Сумська області. До кінця цього року необхідно завершити розроблення та затвердження схем планування територій ще 6 областей - Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Тернопільської, Херсонської та Хмельницької.

Важливим завданням для місцевої влади на цей рік, за словами Олександра Вілкула, є створення умов для вільного доступу громадськості до генеральних планів.

У свою чергу Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник зазначив, що поставлені Віце-прем’єр-міністром завдання вимагають від Міністерства, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування максимальної концентрації людських і фінансових ресурсів.

За його словами, робота щодо завершення розроблення та затвердження схем планування територій, оновлення застарілих генеральних планів міст, з точки зору ведення інвестиційної діяльності, є вкрай необхідною і повинна бути виконана протягом 2014 року. Для необхідно близько 200 млн. грн.

«Мінрегіон працює над питанням щодо виділення коштів з державного бюджету. Органи місцевого самоврядування також зобов’язані передбачати видатки в місцевих бюджетах на розроблення містобудівної документації», - сказав Геннадій Темник.

версія для друку