українська російська англійська
Мінсоцполітики перевіряє організацію харчування дітей-чорнобильців Рівненської області
17.01.2014 | 10:27
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Мінсоцполітики проводить перевірку якості та умов харчування дітей-чорнобильців Рівненської області. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики В'ячеслав Коломієць.

«Ми отримали інформацію від органів соціального захисту Бернезневського, Зарічного та Сарненського районів Рівненської області про те, що одне з підприємств, з яким було укладено угоду з надання харчування школярам-чорнобильцям, перестало виконувати взяті на себе зобов'язання. Це надзвичайна ситуація, тому ми створили робочу групу з перевірки даного факту», - сказав В'ячеслав Коломієць.

За словами заступника Міністра, робочій групі доручено представити свій звіт і конкретні пропозиції щодо усунення проблеми, що виникла до 20 січня 2014 року. Як уточнив В'ячеслав Коломієць, з підприємством ТОВ «Синтезпродсервіс», що забезпечує харчуванням дітей-чорнобильців у цих районах, було укладено додаткову угоду від 31.12.2013 року для забезпечення шкільного харчування дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи в січні 2014 року.

«Проте, як повідомляють нам співробітники органів соцзахисту, з 13 січня цього року, коли діти повернулися після канікул, їх перестали забезпечувати шкільним харчуванням», - сказав він.

Заступник Міністра нагадав, що раніше також виникали проблеми з якістю харчування у школах для дітей-чорнобильців, і це питання знаходиться на особистому контролі Міністра соціальної політики Наталії Королевської. «Органам соціального захисту на місцях Міністром Наталією Королевською було доручено постійно контролювати організацію харчування дітей і залучати до цього процесу активістів громадських організацій. Про результати контролю вони інформують Міністерство двічі на місяць, а при виявленні порушень, як у даному випадку, - негайно», - сказав він.

 Довідково

Безкоштовним харчуванням у 2013 році були забезпечені 236 тис. дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи і які навчаються в 1274 школах 12 областей України.

 

версія для друку