українська російська англійська
Різдвяний телемарафон на потреби волинських дітей зібрав понад мільйон гривень
17.01.2014 | 13:25
Волинська ОДА

Упродовж восьми років в рамках Різдвяного телемарафону на потреби нужденних дітей було спрямовано понад мільйон гривень. Про це голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук повідомив під час сьогоднішньої дев’ятої благодійної акції «Бог багатий милосердям», який проводиться  з ініціативи Волинської Ради Церков, та за підтримки облдержадміністрації, обласної та Луцької міської рад.

Мета Різдвяного телемарафону  – зібрати кошти для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та іншим малозабезпеченим.

Борис Клімчук підкреслив, що на Волині вже три роки поспіль  проводиться посилена робота з прав захисту дітей. «Соціальне сирітство як явище  на Волине зникає.  І сьогодні, у нас черга на усиновлення дітей. Бо краща форма виховання для дитини – родина, де є тато і мама», - зазначив Борис Клімчук.

Він поінформував, що торік під час благодійного телемарафону на потреби дітей  зібрано близько 250 тисяч гривень. За ці кошти дітям-сиротам, яким влада придбала перше соціальне житло, куплено побутову техніку.

Дев’ятий Різдвяний телемарфон розпочався сьогодні у прямому ефірі Волинського телебачення та упродовж дня триватиме в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка. На сценах театру  -  виступи церков та різних конфесій Волині.

версія для друку