українська російська англійська
Київська МДА: Перевірено стан утримання тварин у комунальному підприємстві "Притулок для тварин"
17.01.2014 | 16:36
Київська МДА

Директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой перевірив стан утримання тварин у комунальному підприємстві «Притулок для тварин» у Бородянському районі. Зокрема, він обстежив умови утримання собак, стан вольєрів, у яких знаходяться тварини, запас і якість продуктів харчування, забезпечення притулку усіма необхідними медикаментами тощо.

Так, під час перевірки Сергій Садовой пересвідчився, що притулок має чисту територію, стерильні медичний пункт і операційну, а також чисті вольєри. Холодильник наповнений майже 5 тоннами м’ясо-кісткового фаршу, що необхідний для годування тварин.

«У цілому я задоволений станом утримання тварин у притулку. Тварини знаходяться у теплих вольєрах, приміщення опалюються, тварин годують двічі на день сумішшю м’ясо-кісткового фаршу та вареної крупи, в якій є всі необхідні для тварини поживні речовини, так само двічі на день відбувається очищення вольєрів. Усі тварини у притулку пройшли вакцинацію проти сказу і лептоспірозу та знаходяться під постійним наглядом ветеринарів. Систематично проводиться протигельмінтна терапія», – підсумував директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

Частина тварин на період плюсової температури повітря знаходиться у вольєрах на вулиці, але, за словами директора КП «Притулок для тварин» Тараса Смурного, до холодів будуть переведені до приміщень, що опалюються.

Зазначимо, пріоритетними напрямами діяльності комунального підприємства є контроль за дотриманням правил утримання тварин, регулювання кількості безпритульних тварин у місті шляхом їх вилову, стерилізації, кастрації та утримання в притулках, пошук нових власників.

Станом на сьогодні у притулку утримується 460 тварин, серед яких є й породисті улюбленці, наприклад: американські стаффордширські тер’єри, німецькі овчарки, московська сторожова, ши-тцу та багато інших. Протягом 2013 року близько 100 собак із притулку знайшли своїх власників. 

Охочі завести домашнього улюбленця можуть завітати до Притулку для тварин, що знаходиться у селищі Нове Залісся Бородянського району, або обрати тварину на сайті КП «Притулок для тварин». За бажанням нового власника тварина може пройти спеціальну підготовку із досвідченими кінологами на території притулку.

версія для друку