українська російська англійська
Німеччина імпортуватиме до України племінну ВРХ
17.01.2014 | 17:00
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

Україна та Німеччина збільшуватимуть товарообіг сільськогосподарської продукції. Для цього під час сільськогосподарської виставки «Зелений тиждень», що триває у Берліні, було підписано кілька ветеринарних сертифікатів. Зокрема, Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Володимир Горжеєв підписав чотири сертифікати на постачання племінної великої рогатої худоби, сперми биків-плідників, кормів із Німеччини до України.

Учора в межах міжнародної сільськогосподарської виставки «Зелений тиждень», що триває у Берліні, відбулася зустріч головних державних інспекторів ветеринарної медицини України та Німеччини. Під час переговорів сторони підписали чотири ветеринарних сертифіката на експорт з Німеччини до України племінної великої рогатої худоби з додатковою декларацією щодо вірусу Шмалленберга. Також було домовлено про експорт сперми племінних биків, кормів для домашніх тварин у консервах та сухих кормів для домашніх тварин.

Окрім цього, українські та німецькі ветеринари обговорили можливе підписання сертифікатів на експорт з Німеччини до України молодняка свиней для відгодовування. Також порушувалося питання експорту свіжої свинини та м’яса птиці.

Також Володимир Горжеєв, який перебуває у складі офіційної української делегації в Берліні, зустрівся з Головою Канадської ветеринарної служби.

 

 

версія для друку