українська російська англійська
На Івано-Франківщині обговорено шляхи вирішення екологічних проблем у зоні Домбровського кар'єру
17.01.2014 | 17:10
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

17 січня 2014 року Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков побував з робочою поїздкою в Івано-Франківській області. Мета поїздкивизначення шляхів вирішення комплексу екологічних проблем, що виникли у зоні впливу Домбровського кар’єру.

На зустрічі також були присутні: Микола Романов – Перший заступник Міністра екології та природних ресурсів України, Василь Чуднов – Голова Івано-Франківської ОДА, Ігор Зварич – Перший заступник голови ОДА, Віктор Костючник – заступник Голови ОДА, Василь Петрів - Голова Калуської райдержадміністрації, Ігор Насалик - міський Голова Калуша.

Під час огляду небезпечного об’єкта керівництво облдержадміністрації поінформувало, що наразі мають місце певні проблеми, пов’язані з ерозією та просіданням окремих ділянок північного борту кар'єра, певним підвищенням рівня розсолів та засоленості грунтових вод. На інших бортах і хвостосховищах Домбровського кар’єру істотних змін не було зафіксовано.

«Першочергове завдання яке стоїть сьогодні перед нами – це укріплення північного борту та активізація перемовин щодо переробки розсолів», - наголосив Олег Проскуряков. 

 

версія для друку