українська російська англійська
Микола Азаров привітав всіх у Фейсбуці з прийняттям Держбюджету-2014
17.01.2014 | 17:57
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров у Фейсбуці привітав усіх з прийняттям Держбюджету-2014, зазначивши при цьому, що вперше за 20 років його участі у підготовці цього документа його приймали в абсолютно ненормальній обстановці.

«Хотів би насамперед привітати всіх з прийняттям бюджету. За ті 20 років, за які я тією чи іншою мірою причетний до прийняття цього важливого документа, вперше його приймали в такій абсолютно ненормальній обстановці. Важко навіть уявити собі, чим керувалися ці так звані політики, які заблокували у своїх кабінетах Голову Верховної Ради, Першого заступника Голови Верховної Ради, влаштовували бійки в залі, вихоплювали картки для голосування, створювали абсолютно неможливу обстановку для роботи вищого законодавчого органу в державі. Абсолютна безвідповідальність перед країною, виборцями», - сказав Глава Уряду, додавши, що Першому заступнику Голови Верховної Ради довелося вибиратися зі свого кабінету через вікно і дах Парламенту.

«І треба віддати належне мужності цієї людини, яка, ризикуючи життям, забезпечила відкриття та проведення цієї, підкреслюю, унікальної за всю історію України сесії Верховної Ради. Скажіть, що ще має статися, щоб у наших людей нарешті відкрилися очі на таку поведінку декого з тих, кого вони обрали в наш Парламент?» - підкреслив Микола Азаров.

При цьому він зазначив, що висловив слова вдячності людям, які приїхали з усіх областей України до Києва для підтримки депутатів Верховної Ради, які голосували за бюджет. «Я був вражений оптимізмом цих людей і твердою впевненістю у правильності нашої позиції», - сказав Прем'єр-міністр.

 

 

версія для друку