українська російська англійська
Надходження від туристичної діяльності на Херсонщині у 2013 році становили 26,3 млн. грн.
20.01.2014 | 11:35
Херсонська ОДА

На обласній селекторній нараді з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення, головами районних рад, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних служб та управлінь інформаційно розглянули питання стосовно забезпечення надходжень до бюджетів Херсонської області усіх рівнів від туристичної діяльності.

«Уперше за довгі роки про Херсонщину почали говорити, що це – територія чистоти і порядку, «колиска» оздоровлення дітей та дорослих», - звернув увагу голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк.

І додав, що, туризм – один із тих важливих резервів, за рахунок якого можна наповнювати місцеві бюджети.

У свою чергу заступник начальника управління – начальник відділу розвитку рекреаційно-курортних територій управління туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації Сергій Шкарупа відзначив, що обсяги надходжень від туристичної діяльності за курортний сезон 2013 року становили 26,3 млн. грн., що на 49% більше, ніж у 2012 році.

«Останні два роки сума надходжень від туристичного збору до місцевих бюджетів складає понад 900 тис. грн. Ці кошти спрямовувалися на розвиток інфраструктури населених пунктів, підтримку туристичної галузі, а також на забезпечення  благоустрою територій», - відмітив Сергій Шкарупа.

На його переконання, така робота повинна продовжуватися, тому що надходження від туристичного збору конче потрібні місцевим громадам і області в цілому.

 

версія для друку