українська російська англійська
Торік Держфінінспекція в Закарпатській області відшкодувала втрат на 23,5 млн. грн.
20.01.2014 | 16:16
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області протягом 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 23,5 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло 7,1 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму близько 16,3 млн. грн.

До установ і підприємств, посадові особи яких порушили бюджетне законодавство, застосовано 195 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За результатами ревізій та перевірок керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 188 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 38 позовів щодо відшкодування винними особами втрат ресурсів держави. Пред’явлення ще 45 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури і установами.

За допущені фінансові порушення 743 посадових осіб підприємств, установ та організацій притягнуто до адміністративної, 216 – до дисциплінарної і матеріальної, 32 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку