українська російська англійська
К.Грищенко ознайомився з ходом підготовки об'єктів до відзначення 200-річчя з дня народження Кобзаря у Києві
20.01.2014 | 17:45
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

20 січня ц.р. Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко ознайомився зі станом об’єктів у Києві, на яких проводяться роботи у контексті відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.

Зокрема, К.Грищенко відвідав площу Тараса Шевченка в Києві, ознайомився із реконструкцією Національного музею Тараса Шевченка та його філією «Хата на Пріорці».

Крім того, Віце-прем’єр-міністр ознайомився зі станом парку та пам’ятника Кобзаря навпроти Червоного корпусу Київського Національного університету ім.Т.Г.Шевченка.

«Роботи проводяться у заплановані терміни і основна частина робіт буде скоро завершена. Відвідувачі Музею зможуть побачити оновлену експозицію вже на початку березня», - підкреслив К.Грищенко після відвідання Національного музею.

«Влада дбає не лише про приведення у належний стан тих місць, які безпосередньо пов’язані з життям та творчістю Тараса Шевченка, а й про ремонт і впорядкування тих інфраструктурних об’єктів, які носять ім’я великого Кобзаря», - наголосив Віце-прем’єр-міністр України.

 

версія для друку