українська російська англійська
МЗС: Уряд України налаштований докласти максимум зусиль для мирного врегулювання ситуації
21.01.2014 | 09:42
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

У зв’язку з останніми подіями в центрі м. Києва, до яких прикута підвищена увага міжнародного співтовариства, Міністерство закордонних справ України уповноважене заявити таке.

19 січня 2014 року в Києві тривали масові зібрання політичного характеру, щодо яких з боку правоохоронних органів України не чинилося жодних перешкод.

Водночас частина радикально налаштованих осіб вдалися до протиправних дій, які вимагали відповідної реакції правоохоронних органів. Зазначені протиправні дії відбувалися, незважаючи на численні заклики щодо їх припинення, у тому числі з боку окремих представників опозиційних сил.

У результаті сутичок постраждали десятки громадян, у тому числі значна кількість працівників органів внутрішніх справ.

З метою припинення насильства та врегулювання ситуації Президент України В.Ф.Янукович доручив Секретарю Ради національної безпеки та оборони А.П.Клюєву створити відповідну робочу групу за участю представників Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента України.

Уряд України налаштований докласти максимум зусиль для мирного врегулювання ситуації на основі діалогу і сподівається на засудження світовою спільнотою радикальних дій, які провокують силові зіткнення, ставлять під загрозу життя та здоров’я громадян.

 

версія для друку