українська російська англійська
Органи земельних ресурсів у 10 разів підвищили темпи робіт з нормативної грошової оцінки земель
21.01.2014 | 10:36
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

За  останні два роки органи земельних ресурсів майже в 10 разів підвищили темпи робіт з нормативної грошової оцінки земель. У результаті вперше в історії України оцінку земель проведено у всіх населених пунктах. Про це повідомив Голова Державного агентства земельних ресурсів України Сергій Тимченко.

За його словами, «це дозволило суттєво збільшити надходження до місцевих бюджетів: тільки у 2012 році приріст склав більше 2 млрд. грн., а надходження коштів від плати за землю до місцевих бюджетів за перше півріччя 2013 року становили 6,2 млрд. грн., що на 303 мільйони більше порівняно з аналогічним періодом попереднього року».

Отже, на сьогодні нормативну грошову оцінку земель проведено в усіх 29765 населених пунктах, у тому числі у 2013 році - у 300 поселеннях.

Інформація про проведення нормативної грошової оцінки земель кожного населеного пункту України у вільному доступі міститься в Довіднику показників нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, який оприлюднено на офіційному веб-сайті Держземагентства України (http://land.gov.ua) в розділі “Грошова оцінка земель”.

 

 

версія для друку