українська російська англійська
До 70-річчя утворення Херсонської області буде видана унікальна книга
21.01.2014 | 12:36
Херсонська ОДА

У 2014 році Херсонщина відзначає 70 років від дня утворення. У зв’язку  з цим, заплановано велику кількість святкових заходів, до організації яких долучилася громадськість області. На цьому наголосила заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ганна Пономаренко на нараді з питань підготовки до випуску книги, присвяченої  70-річчю утворення Херсонської області.

За її словами, видання цієї книги проходить під особистим патронатом голови Херсонської облдержадміністрації Миколи Костяка, яким уже затверджено покроковий план підготовки книги, утворено редакційну колегію та робочу групу щодо організаційного і творчого супроводження.

«Книга відзначатиметься своєю унікальністю, тому що в ній буде презентовано історію соціально-економічного та культурного розвитку регіону  від 1944 року і до 2014 року»,  - відзначила Ганна Пономаренко, та додала, що творчим колективом, створеним на базі Херсонського державного університету, на чолі з ректором Херсонського державного університету Олександром Ходосовцевим уже розпочато опрацювання відповідних матеріалів.

Так, книга буде видана в березні 2014 року, саме напередодні знаменної дати, і включатиме близько 300 сторінок.

Особливістю видання стане те, що текст його буде надруковано двома мовами – українською та англійською.

 

 

версія для друку