українська російська англійська
Микола Азаров: Для оновлення рухомого складу залізниці треба залучати вітчизняного виробника
21.01.2014 | 16:15
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Для оновлення рухомого складу залізниці треба залучати вітчизняного виробника. Про це йшлося під час наради під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, яка відбулася в Будинку Уряду.

На нараді було розглянуто питання виконання заходів з підготовки та реалізації проектів соціально-економічного розвитку у галузі залізничного, авіаційного транспорту, оновлення рухомого складу міського транспорту, передбачених Державною програмою активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів від 27 лютого 2013 р. № 187.

Зокрема, йшлося про забезпечення виготовлення на українських підприємствах вагонів для перевезення збіжжя. Для цього Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу разом з Мінагрополітики, Мінінфраструктури, інвесторами та зернотрейдерами доручено опрацювати питання щодо визначення оптимального рівня рентабельності перевезень зерна, необхідного для створення умов залучення коштів інвесторів для фінансування виготовлення на вітчизняних вагонобудівних підприємствах вагонів-зерновозів.

 

версія для друку