українська російська англійська
Розвиток ЖКГ - один із пріоритетних напрямів бюджетної політики 2014 року
21.01.2014 | 16:40
Прес-служба Міністерства фінансів

Житлово-комунальне господарство – одна з важливих та пріоритетних галузей національного господарського комплексу, яка забезпечує життєдіяльність населених пунктів та суттєво впливає на розвиток економічних взаємовідносин у державі. Саме тому розвиток ЖКГ є одним із пріоритетних напрямів бюджетної політики 2014 року.

Так, на підтримку житлово-комунального господарства державним бюджетом на 2014 рік передбачено нові бюджетні програми а саме:

           «Реалізація Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» у сумі 180 000 тис. грн., кошти якої будуть спрямовані на упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання на 381 водозаборі, а також на будівництво та реконструкцію 22 водопровідних та каналізаційних очисних споруд.

           «Реалізація проектів ремонту, реконструкції, будівництва зовнішнього освітлення вулиць із застосуванням енергозберігаючих технологій» в сумі 100 000,0 тис. грн. Реалізація бюджетної програми дасть можливість встановити 18 180 енергоефективних систем освітлення, що призведе до скорочення обсягу споживання енергетичних ресурсів шляхом застосування енергоефективних освітлювальних приладів вітчизняного виробництва та стимулювання вітчизняного виробника.

           «Капітальний ремонт, модернізація та заміна ліфтів у житлових будинках» у сумі 200 000,0 тис. грн., що дасть можливість замінити 412 одиниць ліфтів та провести роботи з модернізації 125 одиниць ліфтів. Дані заходи дозволять скоротити кількість непрацюючих ліфтів у житловому фонді.

           «Часткова компенсація витрат за спожиту електроенергію, пов’язаних з перекиданням води у маловодні регіони» у сумі  400 000,0 тис. грн. Реалізація даної програми дозволить відшкодувати витрати, пов’язані з перекиданням води у маловодні регіони каналами і водогонами міжбасейнового та внутрішньобасейнового перерозподілу водних ресурсів.

           «Очищення побутово-стічних вод міста Калуш» у сумі 38 760,0 тис. грн., основною метою якої є забезпечення сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану водних ресурсів м. Калуша.

 

 

 

версія для друку