українська російська англійська
Геннадій Темник: Аварійні й комунальні бригади повинні працювати в цілодобовому режимі
21.01.2014 | 17:34
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник звернувся до керівників регіонів з вимогою забезпечити достатню кількість комунальної та спецтехніки для розчищення доріг, вулиць та посипання їх піском і сіллю. 

«Дороги, проїжджі, пішохідні частини, прибудинкові території необхідно своєчасно прибирати та обробляти їх посипковими матеріалами. Особливу увагу варто приділити проблемним ділянкам – підйоми, спуски, кільця. Транспорт повинен безперешкодно рухатися. Також необхідно забезпечити безперешкодне пересування пішоходів», - сказав Міністр.

Він також звернув увагу на те, що аварійні й комунальні бригади повинні працювати в цілодобовому режимі.

Нагадаємо, що за даними Укргідрометцентру, у більшості регіонів 22 січня продовжаться снігопади, подекуди з дощем.

У південних, Дніпропетровській, Донецькій областях - сильна ожеледь, температура вночі до 8 градусів морозу, вдень - від 3 градусів морозу до 2 тепла. У центральних, східних областях температура вночі до 13 градусів морозу, на північному сході  - до 17 градусів морозу, вдень 5-10 градусів морозу. У Києві - сніг, на дорогах ожеледиця. Температура вночі до 12 градусів морозу, вдень 7-9 градусів морозу.

Таку ж погоду прогнозують і на 23 січня.

Довідково

При Мінрегіоні України у цілодобовому режимі працює оперативно-диспетчерська служба (ОДС), яка відслідковує ситуацію в регіонах на предмет проходження опалювального періоду та функціонування систем життєзабезпечення. Телефон ОДС 044 207 18 04.

версія для друку