українська російська англійська
Засідання української частини Українсько-китайської міжурядової комісії будуть проходити двічі на тиждень
21.01.2014 | 18:30
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Питання зміцнення торговельно-економічного співробітництва України з Китаєм займають пріоритетне місце в порядку денному українського Уряду, зазначив директор департаменту торговельно-економічного співробітництва Мінекономрозвитку Руслан Осипенко за підсумками засідання української частини Українсько-китайської міжурядової комісії зі співробітництва.

«За результатами засідання прийнято рішення проводити засідання української частини Комісії два рази на тиждень. До цього Комісія засідала один раз у квартал, - повідомив представник Мінекономрозвитку. - Цим рішенням ми в черговий раз наголошуємо на важливості для України активізації економічних відносин з нашим стратегічним партнером».

В цілому, основною темою засідання Комісії був детальний аналіз і оцінка стану виконання спільних українсько-китайських проектів і пошук можливих шляхів активізації їх реалізації.

За словами Руслана Осипенка, під час засідання також обговорювалася можливість проведення консультацій експертів двох країн, які можуть відбутися вже в найближчі місяці.

Довідка: Експорт товарів з України в КНР за підсумками січня-жовтня 2013 року виріс на 48,6% (на 742,95 млн. дол. США) і склав 2,270 млрд. дол. США. При цьому імпорт товарів з Китаю за 10 місяців 2013 року зріс всього на 3,4% - до 6,726 млрд. дол. США.

 

версія для друку