українська російська англійська
Мінсоцполітики: У період погіршення погодних умов забезпечено ефективну роботу соціальної сфери
21.01.2014 | 18:53
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Керівникам органів соціального захисту на місцях доручено посилити роботу щодо соціального захисту населення у період погіршення погодних умов. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська, виступаючи на селекторній нараді щодо забезпечення ефективної планової роботи соціальної сфери у січні та протягом 2014 року.

«В Україну прийшли сильні морози. Тому доручаю керівникам органів соціального захисту на місцях посилити роботу щодо соціального захисту населення, особливо бездомних і громадян похилого віку та інвалідів, у тому числі одиноких та проживаючих у сільській та гірській місцевостях, оскільки ніхто не має залишитися без уваги, особливо пенсіонери, ветерани, одинокі люди, сироти та малозабезпечені”, – сказала Наталія Королевська. «Вимагаю підійти до цього питання з максимальною відповідальністю, оскільки мова йде про людей, яким більше немає на кого сподіватися, окрім працівників соціального захисту», - підкреслила вона.

За словами Міністра, на даний час ситуація є стабільною. Зокрема, усі 2,5 тис. соціальних об’єктів, які обслуговують понад 2 млн. осіб та забезпечують умови проживання близько 70 тис. осіб, працюють у стабільному режимі. Надзвичайних ситуацій у їхній роботі не зафіксовано. Крім того, по всій Україні налагоджено роботу оперативних штабів та пунктів обігріву.

«Зараз у регіонах працюють майже 900 оперативних штабів. Вони координують роботу підрозділів місцевих органів влади, які відповідають за забезпечення функціонування установ та закладів, де постійно проживають люди. Водночас, на вулицях діють 1,3 тис. патрульних бригад та працюють понад 600 пунктів роздачі гарячої їжі та майже 1,4 тис. пунктів обігріву», – повідомила Наталія Королевська.

Також Міністр доручила перевести будинки нічного перебування на цілодобовий режим роботи, а також бути готовими до розгортання додаткових ліжко-місць для влаштування до закладів усіх, хто потребує негайної допомоги.

 

версія для друку