українська російська англійська
Мінрегіон: Негода знеструмила 478 населених пунктів. Проводяться ремонтно-відновлювальні роботи
22.01.2014 | 09:46
Прес-служба Міністертсва регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Станом на 7 год.  22 січня  внаслідок несприятливих погодних умов (сніг, мокрий сніг, пориви вітру), через спрацювання систем захисту ліній електропередач, знеструмлено 478 населених пунктів у чотирьох областях та АР Крим:  в Одеській області – 126 н.п., АР Крим - 91 н.п., Львівській області - 11 н.п., Херсонській - 130 н.п., Миколаївській - 120 н.п. Про це повідомили в оперативно-диспетчерській службі Мінрегіону України. Проводяться ремонтно-відновлювальні роботи.

Через ускладнення погодних умов відновити електропостачання м. Южний Одеської області протягом вчорашнього дня не вдалося. Сильні пориви вітру заважали встановленню опор ПЛ. Проведено роботи по встановленню однієї опори ПЛ-110. Роботи здійснюються у безперервному режимі та, як запевнили в облдержадміністрації, в першій половині дня 22 січня будуть завершені.

Також, за даними ОДС, на дорогах працює 3540 одиниць техніки, використано 26,07 тис. тонн піщано-сольової суміші, проїзд до всіх населених пунктів забезпечено.

Нагадаємо, вчора Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник звернувся до керівників регіонів з вимогою забезпечити достатню кількість комунальної та спецтехніки для розчищення доріг, вулиць та посипання їх піском і сіллю. Він також звернув увагу на те, що аварійні й комунальні бригади повинні працювати в цілодобовому режимі.

Довідково

При Мінрегіоні України у цілодобовому режимі працює оперативно-диспетчерська служба (ОДС), яка відслідковує ситуацію в регіонах на предмет проходження опалювального періоду та функціонування систем життєзабезпечення. Телефон ОДС 044 207 18 04.

версія для друку