українська російська англійська
Банки-партнери ДІУ нарощують активи
22.01.2014 | 10:44
Прес-служба Державної іпотечної установи

Відповідно до рішення Національного банку України у список великих банків у 2014 р. увійшли п'ять нових фінансових установ: "Фідобанк", "Златобанк", "Південкомбанк", "Всеукраїнський банк розвитку" і "Укрінбанк". Таким чином три з п’яти  банків-партнерів Державної іпотечної установи з третьої групи за розміром активів перемістилися у другу групу банків, активи яких більше 6 млрд. грн. за кваліфікацією НБУ.

За словами начальника управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганни Волобуєвої, «Державна іпотечна установа  співпрацює як з великими банками, так і з установами з меншою капіталізацією».

«За підсумками роботи у 2013 році, крім банків першої групи, стали активно співпрацювати і банки з меншою капіталізацією. Так, стабільно до десятки рейтингу входять ПАТ «Автокразбанк», ПАТ «Діамантбанк», ПАТ «Укрінбанк» та ін.», - зауважила керівник прес-служби ДІУ.

Вона додала, що обсяг рефінансованих кредитів ДІУ залежить від активності банків та від кількості заявок, які від них надходять.

«Чим активніше банки співпрацюють з ДІУ, тим більша кількість заявок може бути розглянута. Це в свою чергу надає змогу більшої кількості громадян скористатися підтримкою держави у придбанні окремого житла», - зазначила Ганна Волобуєва. 

версія для друку