українська російська англійська
Люди розуміють, що влада, захищаючи правопорядок, діє в їхніх інтересах, - Прем'єр-міністр
22.01.2014 | 11:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Люди вже зрозуміли, що влада, захищаючи правопорядок і стабільність, діє виключно в їхніх інтересах. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів  22 січня 2014 року, характеризуючи ситуацію, що склалася в зв’язку з акціями протесту в столиці.

«На нас в цій ситуації лежить величезна відповідальність. Вся країна насправді живе нормальним життям, і ми повинні забезпечувати цю нормальну життєдіяльність держави. Своєчасно виплачувати зарплати, пенсії, соціальні допомоги, розвивати економіку. Терміново реагувати на аварійні ситуації, як та, що вчора сталась, наприклад, у місті Південному Одеської області і сьогодні в Миколаєві, - сказав Микола Азаров. - Хочу запитати так званих лідерів так званої опозиції: а вони за що відповідають? Невже вони не розуміють, що екстремістськими акціями не примусять владу прийняти їх ультиматуми? Їх мета зрозуміла: спровокувати владу на застосування сили (я хочу, щоб усі це зрозуміли), передбаченої законом, а потім на владу ж покласти відповідальність».

На переконання Миколи Азарова, такою ж є їх тактика і у Верховній Раді, де вони постійно блокують прийняття необхідних для розвитку країни рішень, розхитують політичну стабільність. В окремих випадках це провокує невдоволення людей.

«І в цьому вони звинувачують владу, хоча самі є винуватцями нестабільності та накопичення певних проблем, - зазначив Микола Азаров. - Сьогодні ми бачимо такий же розрахунок. Але зараз вони помиляються. Люди вже зрозуміли, що влада, захищаючи правопорядок і стабільність, діє виключно в їхніх інтересах». 

 

версія для друку