українська російська англійська
Роз'яснення ситуації навколо Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни
22.01.2014 | 11:46
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Минулого тижня у деяких всеукраїнських та херсонських ЗМІ була поширена інформація про те, що відділення гемодіалізу Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни буде переведено до нового приміщення, що у свою чергу, за версією авторів матеріалу, призведе до масових звільнень та може навіть зашкодити здоров’ю пацієнтів госпіталю.

У свою чергу, до поширення інформації у ЗМІ до Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка вже надійшло колективне звернення інвалідів І-II групи, які висловили занепокоєння з приводу подальшого перебування на лікуванні у вищезазначеному закладі.

Беручи до уваги те, що Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни є комунальним закладом, відповідно до чинного законодавства, Урядовим уповноваженим з прав інвалідів було направлено звернення до Херсонської обласної державної адміністрації з проханням вжиття відповідних заходів та роз’яснення поточної ситуації у госпіталі. Але, враховуючи той факт, що деякі ЗМІ визнали за необхідне поширити інформацію без очікування офіційної інформації чи самостійного вивчення ситуації, О. Журавко доручив своєму апаратові оперативно зв’язатись із Департаментом охорони здоров’я Херсонської ОДА та у телефонному режимі отримати офіційні роз’яснення з приводу поточної ситуації.

Згідно з інформацією представників місцевої влади, усе нове обладнання є сертифікованим, що допоможе замінити деякі старі зразки та підвищити рівень медичної допомоги місцевим мешканцям. На період переведення відділення усі пацієнти будуть безперебійно отримувати необхідну медичну допомогу. Більше того, з метою підвищення якісної підготовки медичних працівників, у новому центрі будуть працювати лише ті, хто відповідає освітнім та професійним вимогам. Інші працівники також не залишаться без роботи, а будуть переведені до інших закладів медичної сфери області та міста.

«Вважаю, що на сьогодні є досить важливим та відповідальним саме об’єктивне, підкреслюю об’єктивне,  висвітлення  журналістами  того чи іншого матеріалу, а надто коли це стосується  такої вразливої верстви населення як особи з інвалідністю – слід перевіряти викладені факти, аби не завдавати їм ще більшої психологічної шкоди», - зазначив Урядовий уповноважений з прав інвалідів  Олексій Журавко.

 

версія для друку