українська російська англійська
Уряд прискорює виконання українсько-китайських домовленостей
22.01.2014 | 14:04
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Уряд прискорює виконання українсько-китайських домовленостей, в тому числі досягнутих на найвищому рівні під час візиту Президента України Віктора Януковича до КНР. Зокрема, активізується робота за всіма напрямками двосторонньої співпраці, в тому числі і в сільському господарстві. Це прискорить залучення китайських інвестицій у вітчизняну економіку та нарощення експорту українських товарів до Китаю. Про це йшлося на засіданні Української частини Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюка.

«Після візиту Віктора Януковича до КНР перед Україною відкриваються значні можливості для поглиблення співпраці з Китаєм у ряді галузей. І Президент поставив завдання прискорити реалізацію досягнутих домовленостей. Тому ми проводитимемо такі засідання кожні два тижні, аби максимально координувати виконання зобов’язань української сторони та підготуватися до наступного візиту до КНР представників української влади», − зазначив Микола Присяжнюк.

Міністр наголосив, що всі державні органи виконавчої влади, які представлені у складі Комісії, мають якомога швидше приступити до виконання своєї частини роботи у межах співпраці між Україною та КНР. Відповідно, прискориться реалізація спільних інвестиційних проектів у низці галузей вітчизняної економіки, в тому числі і сільському господарстві.

«Своєчасне виконання взятих нами зобов’язань пришвидшить надходження інвестицій в українську економіку. Також для нас важливим є нарощення товарообороту, зокрема, збільшення експорту української продукції на китайський ринок», − наголосив Глава Мінагрополітики.

Микола Присяжнюк доручив усім учасникам Української частини Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР підготувати графіки виконання завдань та доповісти про них на наступному засіданні Комісії.

За його словами, також необхідно створити координаційний центр для реалізації спільних українсько-китайських проектів.

 

 

версія для друку