українська російська англійська
У 2013 році майже завершився процес демаркації з Республікою Молдовою
22.01.2014 | 14:14
Прес-служба державної прикордонної служби

Серед основних напрямів діяльності та розвитку Державної прикордонної служби України у 2013 році був розвиток інтегрованої системи охорони кордону шляхом впровадження сучасних прикордонних та інформаційних технологій, підтримання правопорядку та дисципліни, дотримання прав і свобод людини.

У 2013 році було значно удосконалено систему правового регулювання та договірно-правового оформлення кордону. За участі прикордонного відомства розроблено 2 Закони України, 4 постанови Кабінету Міністрів України та підготовлено до ратифікації Верховною Радою України три міждержавних угоди з прикордонних питань, укладено міжвідомчі міжнародні договори про спільне патрулювання під час охорони українсько-словацького та українсько-угорського державного кордону.  Підготовлено до підписання аналогічний договір про взаємодію при здійсненні охорони українсько-російської ділянки кордону.

Протягом року продовжувався процес демаркації найдовшої ділянки міждержавного рубежу України з Російською Федерацією, а на кордоні з Республікою Білорусь встановлено перший прикордонний знак. На завершальному етапі процес демаркації українсько-молдовського кордону (98% готовності).

 

версія для друку