українська російська англійська
Президент і Уряд готові співпрацювати з політсилами для нормального розвитку держави, - Прем'єр-міністр
22.01.2014 | 12:23
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Президент і Уряд готові домовлятися, готові співпрацювати з тими політичними силами і тими політиками, хто не розколює суспільство і не дестабілізує ситуацію, а працює для нормального позитивного розвитку держави. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 22 січня 2014 року.

Прем’єр-міністр наголосив, що якщо опозиція відповідальна за долю держави, за мир і спокій громадян, то вона зобов’язана разом з владою зробити все, щоб припинити терор і погроми, вакханалію тотального порушення законів.

«Якщо ж ви заохочуєте і підтримуєте екстремістів – так і заявіть, і візьміть на себе відповідальність за ескалацію насильства і руйнівні для держави наслідки, - сказав Прем’єр-міністр, звертаючись до опозиції. При цьому він наголосив: - Президент і Уряд готові домовлятися, готові співпрацювати з тими політичними силами і тими політиками, хто не розколює суспільство і не дестабілізує ситуацію, а працює для нормального позитивного розвитку держави».

Глава Уряду також заявив, що «обов’язково, невідворотно будуть зроблені правові висновки щодо організаторів і учасників масових заворушень згідно із законом і справедливістю».

«Сьогодні, в День Соборності та Свободи України, я хочу рішуче заявити: витримки у нас достатньо, будь-які ультиматуми ми відкидаємо, ніякої анархії в державі, ніякого хаосу і розколу Президент і Уряд не допустять, -  запевнив Глава Уряду. - Я закликаю свідомих громадян України, справжніх патріотів розділити і підтримати виважену справедливу політику. Нас більшість, і політику ми здійснюємо в інтересах всього народу України».

версія для друку