українська російська англійська
На програму "Дошкільне дитинство Криму" спрямують 27 млн. грн.
24.01.2014 | 10:30
Рада міністрів АР Крим

Верховна Рада АРК затвердила Програму «Дошкільне дитинство Криму» на 2014-2017 роки. Відповідна постанова прийнята на позачерговому засіданні кримського парламенту 22 січня.

Загальний об’єм фінансування програми складає 27,3 млн. грн.

Програма визначає основні пріоритети в розвитку галузі — підвищення доступності та якості дошкільної освіти, створення комфортних умов перебування дитини в дошкільній навчальній установі.

Згідно з документом, у дошкільних навчальних закладах автономії планується відкриття додаткових груп, у тому числі короткочасного перебування, центрів ігрової підтримки, груп з різним режимом роботи та груп вихідного дня.

Також буде організована робота Єдиного електронного реєстру реєстрації дітей на влаштування в дошкільні навчальні заклади.

Крім того, заплановано заходи, спрямовані на підвищення професійної майстерності педагогів. Зокрема, відбудеться Форум дошкільнят Криму, пройдуть конкурси професійної майстерності педагогічних працівників. Щорічно планується надавати матеріальну допомогу молодим фахівцям у сільській місцевості.

Також у 2014 році планується реорганізувати Республіканський навчальний заклад «Строганівський дитячий будинок» у Центр соціально-психологічної реабілітації дітей. В установі буде впроваджена система психолого-педагогічного супроводу сімей.

Планується придбати комп’ютерну техніку, мультимедійне обладнання та меблі для дитячих дошкільних установ, модернізувати системи пожежної безпеки.

 

версія для друку