українська російська англійська
У Криму працює 89 пунктів обігріву
23.01.2014 | 10:36
Рада міністрів АР Крим

У Криму працює 89 пунктів обігріву, у тому числі 18 цілодобових. Про це повідомила міністр соціальної політики Крим Олена Семічастна.

В 11 регіонах Криму передбачено 71 койко-місце в установах охорони здоров’я для надання допомоги нужденним громадянам. У зв’язку з погіршенням погодних умов у Криму проведено низку підготовчих заходів. Так, організовано роботу 25 оперативних штабів і розроблено плани оперативного реагування у разі надзвичайних ситуацій. До їх складу включено представників органів внутрішніх справ, громадських організацій, органів охорони здоров’я.

В 11 інтернатних установах, що входять у сферу управління Міністерства, забезпечено умови для стабільної роботи в зимовий період. Євпаторійський, Сімферопольський, Октябрський геріатричні пансіонати уклали договори з «Кримтеплокомуненерго» на постачання тепла. 7 інтернатів знаходяться на автономному опаленні.

У 5-ти установах проведено вакцинацію підопічних і вихованців. В інших вакцинація пройде згідно зі встановленим графіком до кінця лютого.

 

версія для друку