українська російська англійська
За 2013 рік Держфінінспекція в Івано-Франківській області відшкодувала втрат на суму 35 млн. грн.
23.01.2014 | 17:10
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Івано-Франківській області протягом 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 35 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та підприємств додатково надійшло 9,5 млн. грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму понад 25,5 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 148 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 54 досудові розслідування.

До суду пред'явлено 44 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів. Пред'явлення ще 77 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

До підприємств та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 144 фінансові санкції. Зокрема, 43 розпорядникам зменшено бюджетних асигнувань на загальну суму 6 млн. грн.

За допущені порушення 874 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 225 – до дисциплінарної та матеріальної, 24 особи звільнено із займаних посад.

 

 

версія для друку