українська російська англійська
Тернопільські волонтери подарували обладнання для дитячої лікарні
23.01.2014 | 16:56
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Медичне обладнання для відділення недоношених новонароджених Тернопільської обласної дитячої лікарні подарували волонтери проекту "Здорові діти – щаслива Україна", які вже не вперше допомагають лікарні. Цього разу десять молодих тернополян зібрали гроші на два інфузомати, ультразвуковий інгалятор, електронні ваги і пульсоксиметр.

«Таке обладнання є дуже необхідним для виходжування і контролю стану здоров'я недоношених дітей, – зауважила завідувач відділу для недоношених новонароджених Тернопільської обласної дитячої лікарні Тетяна Бліхар. – До нас діти потрапляють після дихальної підтримки, тому треба вирівнювати і контролювати рівень насичення тканин киснем і пульсоксиметром, на який ми чекали вже кілька років».

Подароване обладнання потрібне сімдесяти відсоткам маленьких пацієнтів відділення, у якому вони лікуються від двох тижнів до трьох місяців. Відділення розраховане на 30 малюків, однак приїжджають сюди з усієї області. За рік тут лікується, в середньому, 260 дітей. Потрапляють сюди і малюки з дуже низькою масою тіла. Найменший пацієнт, якого вдалося врятувати медперсоналу, важив 580 грам.

версія для друку