українська російська англійська
На сферу охорони здоров'я Харкова в 2014 році з міського бюджету буде виділено 59,1 млн. грн.
23.01.2014 | 17:06
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

На сферу охорони здоров'я Харкова в 2014 році з міського бюджету буде виділено 59,1 млн. грн. Відповідне рішення прийнято 22 січня 2013 року на сесії Харківської міської ради, згідно з яким кошторис міської програми розвитку галузі охорони здоров'я на 2014 рік більше попередньої на 10,1 млн. грн.

Зокрема, цього року майже 15 млн. грн. спрямують на придбання медичного обладнання, шість мільйони гривень - на допомогу пологовим будинкам, два мільйони гривень - на впровадження новітніх технологій з надання високотехнологічної допомоги новонародженим.

За інформацією департаменту охорони здоров'я, в поточному році з міського бюджету також передбачено виділити 17,4 млн. грн. (при 10 млн. грн. у 2013 році) на придбання медикаментів для лікування гострих інфарктів, інсультів, гепатиту С, видалення катаракти, а також зубного протезування.

Також близько трьох мільйонів гривень буде виділено на придбання обладнання для Міської молочної фабрики-кухні дитячого харчування.

На сферу соціального захисту з міського бюджету спрямують 18,5 млн. грн. Ці кошти підуть на надання додаткових соціальних гарантій на оплату житлово-комунальних послуг та одноразову адресну допомогу окремим категоріям харків'ян, соціальну підтримку громадських організацій і благодійних фондів.

На реалізацію щорічної програми «Назустріч дітям» цього року виділили 184 тис. грн. На ці кошти передбачається оздоровити дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, рідних дітей батьків прийомних сімей, а також батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу. Також гроші підуть на проведення свят для таких дітей.

 

версія для друку