українська російська англійська
На Хмельницькій АЕС проведено пожежно-тактичні навчання
23.01.2014 | 17:46
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

З 20 по 23 січня 2014 року на території Хмельницької АЕС проводились пожежно-тактичні навчання підрозділами Нетішинського державного пожежно-рятувального загону (з охорони об’єкта) головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України (ДПРЗ ГУ ДСНС) у Хмельницькій області з гасіння умовної пожежі в приміщенні блоку майстерень спецкорпусу Хмельницької АЕС.

У ході навчань відпрацьовувались дії, зазначені в оперативному плані пожежогасіння, у спецкорпусі Хмельницької АЕС. Зокрема, порядок організації евакуації персоналу з приміщень спецкорпусу у разі виникнення пожежі, дії особового складу пожежно-рятувальних підрозділів у зоні іонізуючого опромінення, порядок пошуку та рятування людей у непридатному для дихання середовищі, ліквідація надзвичайних ситуацій при гасінні пожеж розлитого мастила, перевірка оперативної готовності штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій.

До проведення навчань було залучено 6 пожежних автомобілів основного призначення, 3 автомобілі спеціального призначення та 35 чоловік особового складу 3 ДПРЗ, а також працівників відповідних підрозділів Хмельницької АЕС.

 

версія для друку