українська російська англійська
Створюються правові основи для регулярного повітряного сполучення між Україною та Чорногорією
24.01.2014 | 12:00
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Уряд подасть на ратифікацію до Верховної Ради України Угоду про повітряне сполучення із Чорногорією. Відповідні законопроект та розпорядження Кабінету Міністрів ухвалено 22 січня на засіданні Уряду.

«Ці документи необхідні для набрання чинності Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чорногорії про повітряне сполучення, яку було підписано ще наприкінці 2011 року. Після ратифікації Угоди та інших внутрішньодержавних процедур українські авіаперевізники отримають можливість розширити географію польотів до Чорногоріїоднієї з найбільш популярних серед українських туристів країни», - пояснив Міністр інфраструктури Володимир Козак.

Угода слугуватиме правовою основою для встановлення регулярного повітряного сполучення між Україною та цією центральноєвропейською державою. Це, у свою чергу, сприятиме розвитку співробітництва в галузі авіаційного транспортута активізації процесу двосторонніх міждержавних зв'язків між Україною та Чорногорією.

Нагадаємо, документом визначено порядок регулювання міжнародних польотів при експлуатації договірних ліній між Україною і Чорногорією та порядок призначення авіапідприємств. Угода встановлює умови, відповідно до яких авіапідприємствам надаватимуться права на виконання регулярних польотів. Окремі положення Угоди стосуються авіаційної безпеки, зокрема механізму інспектування авіапідприємств із метою оцінки їх відповідності стандартам Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).

версія для друку