українська російська англійська
Держфінінспекція в Чернігівський області за 2013 рік відшкодувала втрат на 26,7 млн. грн.
24.01.2014 | 16:24
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Упродовж 2013 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 26,7 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ, підприємств та організацій додатково надійшло 12,7 млн. грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 80 досудових розслідувань. Ще 73 досудові розслідування розпочато за результатами участі фахівців інспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

До суду пред’явлено 56 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 20,6 млн. грн. Пред'явлення ще 60 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

У 254 випадках  до підприємств, установ та організацій, на яких під час ревізії виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 216 управлінських рішень.

За вчинені фінансові порушення 578 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 221 – до дисциплінарної та матеріальної, 27 посадових осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку