українська російська англійська
Обговорено перспективи українсько-німецької співпраці у промисловості
24.01.2014 | 16:41
Прес-служба Міністерства промислової політики

Днями відбулася зустріч заступника Міністра – керівника апарату Міністерства промислової політики України Наталії Бойцун з Директором департаменту Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини Ульрихом Бентербушем. У зустрічі також взяли участь керівник Німецької консультативної групи з питань економічних реформ, виконавчий директор «Берлін Економікс» Рікардо Джуччі, експерт з питань нафтогазового сектору і електроенергетики Німецької консультативної групи з питань економічних реформ «Берлін Економікс» Георг Захманн.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співробітництва України та ФРН у рамках програми «Східне партнерство» в галузі промисловості, розробки та запровадження в Україні проектів технічної допомоги програми Twinning, спрямованих на підвищення кваліфікації менеджерів середньої ланки державних органів влади, та взаємодії Міністерства з Німецькою консультативною групою з питань економічних реформ «Берлін Економікс».

Наталія Бойцун наголосила на ключових напрямках діяльності Мінпромполітики та положеннях Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зокрема, оптимізації промислових структур та розвитку високотехнологічних галузей, інновацій та технічної модернізації промислових підприємств, запровадження енергоефективних технологій у промисловості.

Зі свого боку Директор департаменту Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини Ульрих Бентербуш запропонував активізувати участь Мінпромполітики в програмах Twinning з метою вирішення актуальних проблем промисловості України.

Представники Німецької консультативної групи з питань економічних реформ «Берлін Економікс» відзначили свою готовність до співпраці з українською стороною у сфері промисловості, зокрема щодо спільної розробки прогнозів розвитку промисловості, економіки, фінансового ринку України.

 

версія для друку