українська російська англійська
У 2013 році жителям Херсонщини надано 34,6 тис. адмінпослуг
25.01.2014 | 09:27
Херсонська ОДА

Управлінням Державної міграційної служби України в Херсонській області за 2013 рік було розглянуто 224 звернення від громадян. На «гарячу лінію» управління Державної міграційної служби України в Херсонській області звернулося 232 громадянина.

Крім того, у минулому році територіальними підрозділами управління Державної міграційної служби України, у тому числі і територіальним підрозділом в Херсонській області, загалом видано більше 28 тис. паспортів.

Так, управлінням Державної міграційної служби в області населенню надано 34,6 тис. адміністративних послуг на загальну суму 3,4 млн. грн.

Зокрема, розглянуто 471 заяву громадян щодо оформлення посвідок на тимчасове проживання іноземців та осіб без громадянства на території України, 1204 клопотання громадян щодо продовження строку перебування на території України.

Загальна ж кількість осібким продовжено строк перебування на території України складає 1164.

Також за 2013 рік управлінням Державної міграційної служби в області оформлено 51 тимчасове посвідчення громадянина України.

Довідково

Завданнями управління Державної міграційної служби України в Херсонській області є внесення пропозицій Державній міграційній службі щодо формування державної політики у сферах міграції, протидія нелегальній міграції, реєстрація фізичних осіб, біженців та інших категорій мігрантів.

 

версія для друку