українська російська англійська
Селяни не зможуть отримати дотацій,поки блокуватиметься робота Мінагрополітики
25.01.2014 | 14:24
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Селяни можуть не отримувати щомісячної державної допомоги, передбаченої у бюджеті на розвиток тваринництва, поки блокуватиметься робота Мінагрополітики. Адже якщо ситуація не виправиться найближчим часом, то започатковані раніше програми перестануть працювати. Відтак трьохрічна робота, яка вже дала позитивні результати, зійде нанівець. І виробництво у тваринництві може піти на спад. Про це повідомив директор департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства Андрій Гетя.

«Силове захоплення Міністерства без сумніву дестабілізує всю нашу роботу. У департаменті, який я очолюю, працює 22 людини. Звісно, вони не могли потрапити на свої робочі місця. Ми могли лише прийти і забрати свої речі. Звичайно ми намагаємося організувати свою роботу так, щоб співробітники Міністерства виконували свої обов’язки. Але так не повинно бути», - зауважив Андрій Гетя.

Директор департаменту наголосив, що у цьогорічному держбюджеті передбачено на тваринництво 900 мільйонів гривень. Вже відомі напрямки, на які будуть вони спрямовуватися.

«Значна частина цих коштів буде направлена на підтримку господарств населення. І проплати мають відбуватися щомісяця. Якщо протягом короткого часу ми не виправимо цю ситуацію і не зможемо працювати, фактично населенню не спрямують передбачені кошти. Звісно, люди, які мали їх отримати на місцях, відчують це», – наголосив Андрій Гетя.

Очільник департаменту додав, що це може спричинити спад виробництва у галузі тваринництва. Відтак трьохрічна робота, яка вже дала позитивні результати, зійде нанівець.

Андрій Гетя нагадав, що завдяки державним програмам підтримки тваринництва вдалося призупинити спад у галузі. Так, у 2013 році досягнено стабілізації та зростання виробництва у тваринництві майже на 5%.

 

версія для друку