українська російська англійська
Продовольча безпека країни під загрозою через силове захоплення Мінагрополітики
25.01.2014 | 14:43
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Захоплення Мінагрополітики загрожує продовольчій безпеці країни. Також блокування роботи аграрного відомства може призвести до дестабілізації ситуації на продовольчому ринку. Відтак, можуть виникнути перебої з постачанням продовольства та цінові коливання на харчі. Про це повідомив директор департаменту продовольства Мінагрополітики Олександр Куць.

«Силове захоплення Міністерства дестабілізує роботу департаменту продовольства. І на сьогодні є реальна загроза для продовольчої безпеки країни. Ті позитивні результати, яких було досягнуто протягом попереднього року, зокрема збільшення виробництва м’ясо-молочної продукції, сприяли збільшенню споживання населенням і м’яса, і молока, а також інших продуктів. Крім того, було забезпечено стабілізацію на продовольчому ринку», − наголосив Олександр Куць.

Директор департаменту наголосив, що на більшість продукції ціни залишалися стабільними і навіть зменшувалися.

«Останні події можуть призвести до того, що стабільність на продовольчому ринку буде порушена. Адже Мінагрополітики не зможе виконувати в повному обсязі ті функції, які повинно. Звичайно ж, на сьогодні Міністерство працює, але ефективність цієї роботи значно знижена через те, що відбулося силове захоплення відомства», − наголосив Олександр Куць.    

 

 

 

версія для друку