українська російська англійська
Микола Азаров чекає від Володимира Макеєнка якнайшвидшого прийняття бюджету Києва
25.01.2014 | 17:06
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вимагає від нового голови Київської міської державної адміністрації Володимира Макеєнка прийняти збалансований бюджет столиці. Про це Глава Уряду заявив, представляючи в суботу Володимира Макеєнка колективу Київської міської державної адміністрації.

"Роботи щодо розвитку нашої столиці необхідно продовжувати. Ці події, які зараз відбуваються, не триватимуть вічно, вони закінчаться, а киянам тут жити, працювати, навчати дітей. І тому я хотів би побажати керівництву міста активно й наполегливо працювати на цьому поприщі. Звичайно, зараз першочерговим завданням є прийняття збалансованого бюджету столиці і продовження виконання всіх тих заходів, які ми запланували", - сказав М.Азаров.

Він підкреслив, що В. Макеєнко має всі необхідні якості для ефективного керівництва столицею. "Я переконаний, що на цій надзвичайно важливій і відповідальній посаді в цей час він зможе якісно організувати роботу КМДА, він розуміє, що поїзд повинен рухатися вперед", - зазначив Прем'єр-міністр.

У свою чергу перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, який виконував до сьогодні обов’язки голови, запевнив, що столична влада головну увагу приділяла і приділятиме створенню умов для того, аби кияни отримували якісні житлово-комунальні послуги. "Найголовніше зараз, щоб Київ працював стабільно. Тепло, вода, вивезення побутових відходів, прибирання вулиць - це наше завдання, а політичні події, вони минуться, як минулорічний сніг", - сказав він.

В.Макеєнко подякував Президентові та Уряду за довіру та призначення його головою КМДА і вже розпочав поточну роботу з життєзабезпечення міста.

 

версія для друку