українська російська англійська
НКЦПФР продовжує роботу над приведенням діяльності акціонерних товариств до норм законодавства
27.01.2014 | 09:22
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку повідомляє про результати роботи в напрямку приведення діяльності емітентів у відповідність до Закону «Про акціонерні товариства» (АТ), зокрема, тих товариств, які не подавали річну звітність до регулятора протягом двох останніх років поспіль, та які не привели статут та внутрішні положення у відповідність до вимог законодавства й не провели де матеріалізацію цінних паперів.

«Комісія в черговий раз прийняла рішення щодо усунення порушень та зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів у відношенні 35 емітентів, що розташовані на території, підпорядкованій Центральному територіальному департаменту, Донбаському, Дніпровському та Південно-Українському територіальним управлінням НКЦПФР. Зауважу, що емітенти реагують на відповідні рішення Комісії та приводять свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України. Таким чином, можна констатувати, що така робота Комісії приносить результат», - повідомив Євген Воропаєв, Член НКЦПФР, відповідальний за даний вектор діяльності Комісії.

З переліком емітентів, у відношенні яких було прийнято рішення про зупинення внесення змін та відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, можна буде ознайомитись вже найближчим часом на офіційному сайті Комісії.

 

версія для друку