українська російська англійська
Тривають роботи з відновлення електропостачання на Одещині, -О.Вілкул
27.01.2014 | 15:24
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Тривають роботи з відновлювання електропостачання у місті Южне Одеської області. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр, Голова державної комісії з надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки Олександр Вілкул на свої сторінці на Facebook.

«Друга за місяць аварія з електропостачання у місті Южне Одеської області через падіння опори електропередач. Електропостачання буде відновлено протягом 8 годин через підключення до резервної лінії. Терміново дав завдання Державній службі з надзвичайних ситуацій передислокувати електрогенератори в лікарні та інші соціальні об'єкти», - зазначив Олександр Вілкул.

Нагадаємо, що на минулому тижні у зв’язку з погіршенням погодних умов - зниженням температури до мінус 20 градусів, ожеледицею, мокрим снігом, хуртовинами, сильним вітром, Олександр Вілкул поставив завдання Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадію Темнику, Голові Державної служби з надзвичайних ситуацій Михайлу Болотських, головам  облдержадміністрації мобілізувати всю спеціальну техніку та діяти на випередження з прибирання снігу з вулиць та доріг, ліквідації пошкоджень електричних та тепломереж.

Віце-прем’єр-міністр дав завдання особливу увагу приділити Криму, Одеській, Миколаївській, Херсонській областям, де негода спричинила спрацювання систем захисту ліній електропередач та знеструмлення населених пунктів. Станом на ранок 27 січня проводились ремонтно-відновлювальні роботи у 184 населених пунктах цих регіонів. «Всі пошкодження інженерних мереж мають бути ліквідовані протягом доби», - сказав Олександр Вілкул.

 

 

версія для друку