українська російська англійська
Сумський університет - перший український вуз у міжнародному екологічному рейтингу
27.01.2014 | 15:55
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Сумський державний університет першим серед українських вищих навчальних закладів потрапив до Тoп-200 кращих університетів світу за версією міжнародного екологічного рейтингу UI GreenMetric 2013.

Розробником міжнародного рейтингу є Індонезійський університет (University of Indonesia), що входить до еліти університетів світу за версією компанії QS. Екологічний рейтинг IU GreenMetric акредитований міжнародною організацією рейтингового аудиту IREG та складається з більше ніж 40 індикаторів, які оцінюють розвиненість «зелених» технологій в університетах світу.

У цьому році в рейтинг увійшли переважно університети США, Західної Європи та Південно-Східної Азії. У рейтингу також представлені ВНЗ  Російської Федерації (8 університетів), Латвійської Республіки (3 університети) та Литовської Республіки (1 університет).

Найкращих результатів Сумський державний університет отримав за реалізацію проектів з питань збереження енергії, зміни клімату, утилізації відходів тощо.

Нагадаємо, що наприкінці 2013 року Сумський державний університет став одним із семи українських вищих навчальних закладів, які отримали підтримку Європейського інвестиційного банку щодо проекту «Енергоефективний університет», а міжнародна компанія QS оцінила діяльність університету з соціальної спрямованості в 5 зірок, у тому числі в екологічному напрямі.

 

версія для друку