українська російська англійська
У 2014 році в Криму сімейним лікарям виплачуватиметься надбавка до заробітної плати за обсяг і якість роботи
28.01.2014 | 14:06
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У 2014 році в Криму сімейним лікарям виплачуватиметься надбавка до заробітної плати за обсяг і якість роботи. Про це заявив міністр охорони здоров'я Автономної Республіки Крим Олександр Каневський під час робочої поїздки у медустанови Джанкойського району.

Він здійснив обхід Джанкойської центральної районної лікарні, де оглянув відділення гемодіалізу, ознайомився з роботою комп'ютерного томографа, а також відвідав акушерсько-гінекологічне відділення, на базі якого планується створити міжрайонний перинатальний центр II рівня.

Після обходу новоствореного Азовського центру первинної медико-санітарної допомоги, Міністр охорони здоров'я Криму відзначив, що у Джанкойському районі за останній рік багато зроблено у сфері охорони здоров'я. «У Криму вже завершено створення мережі з 32 центрів первинної медико-санітарної допомоги, два з яких успішно працюють у Джанкойському районі», – розповів О.Каневський.

Нині у структуру Азовського ЦПМСП входять вісім амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, 26 фельдшерсько-акушерських пунктів, денний стаціонар на 10 ліжок, ліжка денного стаціонару на дому.

Проблемним для району залишається кадровий дефіцит лікарів, проте, як зауважив міністр, вже цього року в Криму сімейним лікарям виплачуватиметься надбавка до заробітної плати за обсяг і якість роботи.

 

 

версія для друку