українська російська англійська
На Дніпропетровщині розгорнуто 208 пунктів обігріву
28.01.2014 | 16:34
Дніпропетровська ОДА

На сьогоднішній день на Дніпропетровщині розгорнуто 208 пунктів обігріву: стаціонарних – 191, мобільних – 17. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Дмитро Колєсніков під час інспектування у Дніпропетровську одного з мобільних пунктів обігріву.

У зв’язку із погіршенням погодних умов на Дніпропетровщині за завданням керівника регіону Дмитра Колєснікова збільшується кількість мобільних пунктів обігріву. Наразі в області вже розгорнуто 17 мобільних пунктів обігріву, ще 24 також підготовлені до початку роботи.

Один із таких пунктів, за адресою вул. Курчатова, 10 у Дніпропетровську відвідав Дмитро Колєсніков.

Даний намет освітлюється та опалюється, він забезпечений необхідними меблями, теплим одягом, одноразовим харчуванням та гарячим чаєм. У ньому чергують два службовця Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, два службовця Головного управління МВС України в Дніпропетровської області, один медичний працівник та один представник Товариства Червоного Хреста.

Загалом у наметі одночасно може розташуватися близько 40 людей.

«Жителі нашого регіону, особливо люди соціально незахищені, у яких за певних причин немає власної оселі та які опинилися у складних життєвій ситуації, мають знати, що для них створені спеціальні пункти обігріву. Тут вони зможуть зігрітися, поїсти, отримати необхідну медичну допомогу. Тут завжди готові прийняти та подбати про всіх», – сказав Дмитро Колєсніков.

Окрім мобільних пунктів, в області продовжують свою роботу 191 стаціонарний пункт обігріву. Вони розташовані у медичних закладах, а також у закладах соціально-побутового і культурного призначення.

Зазначимо, що з моменту розгортання пунктів обігріву в області до них звернулося 1485 людей: 494 – до мобільних пунктів обігріву та 991 – до стаціонарних. Усі пункти забезпечені необхідними наборами (гарячий чай, продукти харчування, теплий одяг). Із 208 пунктів обігріву понад 50 пунктів працюють цілодобово.

Також в області працює 29 соціальних патрулів, які здійснюють об’їзд територій з найбільшим скупченням людей (центральні площі, вокзали, ринки, зупинки транспорту), інформують населення щодо діючих пунктів обігріву, транспортують постраждалих із ознаками переохолодження до закладів охорони здоров’я, забезпечують безхатченків теплими речами та харчуванням.

 

версія для друку