українська російська англійська
Металурги зменшили використання природного газу на 21%
28.01.2014 | 16:46
Прес-служба Міністерства промислової політики

За інформацією ОП «Металургпром», підприємства гірничо-металургійного комплексу у 2013 році використали 3,1 млрд. куб. м природного газу, що на 820 млн. куб. м., або на 21% менше, ніж у 2012 році. Таким чином, середньодобове використання природного газу протягом минулого року зменшилось на 2,2 млн. куб. м.

Зниження використання природного газу стало можливим, в першу чергу, завдяки збільшенню обсягів використання пиловугільного палива у доменному виробництві та проведенню додаткових організаційно-технічних заходів.

«Модернізація виробництва на металургійних комбінатах не лише дозволить зменшити використання природного газу, але й підвищить якість продукції українських металургів та позитивно позначиться на екологічній ситуації в промислових регіонах», - зазначив Міністр промислової політики Михайло Короленко.  

За підрахунками ДП «Укрпромзовнішекспертиза», протягом минулого року на технічне переоснащення і модернізацію метпідприємств було витрачено близько 6 млрд. грн., що складає 95% від обсягів інвестицій на ці заходи у 2012 році.

 

 

версія для друку