українська російська англійська
Міндоходів: З незаконного обігу було вилучено підакцизних товарів на понад 24 млн. гривень
28.01.2014 | 19:03
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

З початку року оперативниками Міндоходів з незаконного обігу було вилучено підакцизних товарів на загальну суму понад 24 млн. гривень. Про це йшла мова під час семінару для працівників оперативних підрозділів органів доходів і зборів, який відбувся сьогодні у Києві.

Під час семінару були обговорені заходи, які вживаються Міністерством для виявлення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом підакцизних товарів на території України.

Так, для активізації боротьби з розповсюдженням фальсифікованої та недоброякісної продукції на території нашої країни у січні поточного року Міндоходів розпочато широкомасштабну операцію «Акциз -2014».

Сьогодні найбільш розповсюдженими схемами контрабанди тютюнових виробів є їх транзит через територію України на адресу неіснуючих або фіктивних фірм-нерезидентів, переміщення через кордон України з приховуванням від митного контролю за допомогою маскування під інші товари, а також поза митними пунктами.

За словами експертів Міндоходів, результатом проведеної спецоперації „Акциз 2014” стане значне зниження тіньового сегменту ринку підакцизної продукції, що, у першу чергу, підтримає наших легальних працівників та збільшить надходження грошових коштів до бюджету країни.

Загалом, за статистикою відомства, з незаконного обігу було вилучено підакцизних товарів на загальну суму понад 24 млн. гривень. Зокрема, спирту вилучено на 1,4 млн. грн., лікерогорілчаних виробів – на 8,9 млн. грн., тютюнових виробів – 10,9 млн. грн. тощо.

Крім того, припинено діяльність 18 незаконних виробництв алкогольних напоїв.

 

 

версія для друку