українська російська англійська
О.Кисельов: Жодних тенденцій до подорожчання продовольчих товарів через політичні події немає
29.01.2014 | 17:15
Прес-служба Державної інспекції з контролю за цінами

Голова Державної інспекції України з контролю за цінами Олександр Кисельов запевняє, що політичні події у державі не призведуть до подорожчання продовольчих товарів.

Про це він заявив під час прес-конференції в «Укрінформі» сьогодні, 29 січня.

«Жодних тенденцій до подорожчання продовольчих товарів через політичні події у державі не має, і не буде. Як у грудні минулого року, так і у січня 2014-го ми спостерігаємо звичайні коливання цін на продовольчі товари в межах 1-3%. Дешевшали хліб, яловичина, птиця, сало, зафіксовано суттєве зниження цін на курячі яйця. Є й несуттєве подорожчання деяких товарів, проте воно також є цілком зрозумілим і типовим для цієї пори року, та ніякого відношення до політичних подій не має», - сказав О. Кисельов.

За даними моніторингу, що проводить Державна інспекція України з контролю за цінами, у другій декаді січня середні роздрібні ціни на крупи гречану та манну, молоко, сметану, вершкове мало, кисломолочний сир коливались в межах 1%.

На 1-2% в січні подешевшали хліб з борошна вищого, першого сорту та житньо-пшеничний хліб, рис, яловичина, курятина, ковбасі варені 1 сорту, свинина, соняшникова олія.

Середні роздрібні ціни на курячі яйця знизились майже на 16%.

 

версія для друку