українська російська англійська
Г. Темник доручив якнайшвидше відновити подачу тепла у Криму
30.01.2014 | 10:14
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

У селах Медведівка та Краснополянське Сакського району АР Крим внаслідок аварійних пошкоджень ліній електропередач, не працює 10 котелень, не опалюється 9 шкіл та 7 садочків. Тимчасово навчальний процес призупинено, в школах та садочках вихідний. Про це повідомили в оперативно-диспетчерській службі Мінрегіону України.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник розпорядився, щоб фахівці регіону негайно виїхали на місце події та контролювали хід ремонтно-відновлювальних робіт. Доручення очільника Мінрегіону – якнайшвидше ліквідувати наслідки негоди та відновити подачу тепла.

У Києві внаслідок пошкодження внутрішньобудинкових систем без опалення залишилися 4 житлові будинки. У КМДА доповідають, що до кінця дня подачу тепла буде відновлено.

Оперативно-диспетчерській службі Мінрегіону також повідомили, що 649 населених пунктів знеструмлені негодою протягом останньої доби: в Одеській області – 151 н.п., Херсонській - 113 н.п., Миколаївській -86 н.п., АР Крим – 206  н.п.,  Дніпропетровській – 12 н.п.,   Донецькій - 34 н.п., Кіровоградській – 10 н.п., Запорізькій – 22 н.п., Київській – 1 н.п.еркаській – 3 н.п., Чернівецькій – 5 н.п., Чернігівській – 6 н.п. Тривають ремонтно-відновлювальні роботи.

Внаслідок несприятливих погодних умов   частково обмежено проїзд до  192 населених пунктів: в Донецькій – до 30 н.п., Запорізькій - 114 н.п., Рівненській - 22 н.п., Тернопільській - 26 н.п. Протягом доби проїзд до цих населених пунктах планують відновити.

Загалом, за останню добу до прибирання снігу в населених пунктах України  було задіяно5839 одиниць техніки, використано 40,2 тис. тонн піщано-сольової суміші.

 

версія для друку