українська російська англійська
Держфінінспекція активно співпрацює з правоохоронними органами, - Петро Андрєєв
30.01.2014 | 14:53
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Упродовж 2013 року Держфінінспекція України продовжувала активну співпрацю з правоохоронними органами. Про це повідомив Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв під час розширеного засідання колегії.

За його словами, протягом 2013 року для належного реагування на факти порушень державні фінансові інспектори передали правоохоронцям понад 2,6 тис. ревізійних матеріалів, що в розрахунку на один перевірений об’єкт майже у 1,5 раза більше, ніж 2012 року.

За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів 2013 року правоохоронні органи розпочали майже 2,7 тис. досудових розслідувань, що удвічі більше, ніж 2012 року.

Окрім того, за результатами участі фахівців Держфінінспекції як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури, розпочато понад 1,1 тис. досудових розслідувань.

Також 2013 року було поліпшено показники притягнення до відповідальності за корупційні діяння: минулого року складено 445 відповідних протоколів, що перевищує показники попередніх років.

 

версія для друку